Wszystko, co musisz wiedzieć o AILIS

ailis

O AILIS można mówić wiele i długo. O historii jej powstania, idei, misji, którą spełnia, potrzebie, którą realizuje. Można pisać też o wyjątkowym zespole, który ją tworzy. O technologii, którą jest. Jednak gdyby próbować określić AILIS jednym słowem, byłoby nim: REWOLUCJA.

 

AILIS to rewolucja

 

Niemal połowa kobiet na świecie ma piersi o gęstej budowie tkanek i właśnie to zdecydowanie utrudnia wykrycie wczesnych zmian nowotworowych. Takie piersi są po prostu bardzo trudne w tradycyjnej diagnozie. To naprawdę zatrważająca statystyka – połowa kobiet na świecie nie ma dostępu do narzędzia, które pozwala na skuteczne wykrycie zmian powodujących śmiertelną chorobę . Chorobę, którą można pokonać, jeżeli wykryje się ją wcześnie i która jest najczęstszym nowotworem złośliwym u kobiet. AILIS to bezinwazyjna technologia, która precyzyjnie wykrywa wszelkie zmiany w gęstych piersiach. AILIS to rewolucja. Sprawdź czym są gęste piersi.

 

AILIS to szacunek dla wszystkich kobiet

 

Kobiety na całym świecie należą do różnych kultur, wyznają różne poglądy, mają różne perspektywy. Łączy je jednak to, że niezależnie od światopoglądu wszystkie mogą zachorować na raka piersi. Właśnie dlatego AILIS jest nie tylko skuteczną technologią wczesnego wykrywania wszelkich zmian nowotworowych, ale także jest rozwiązaniem BEZINWAZYJNYM.

 

Kobieta umawia się na diagnozę za pośrednictwem prostej aplikacji, a następnie po wprowadzeniu przez obsługę do pokoju badań SAMODZIELNIE korzysta z urządzenia, które w dodatku nie wydziela promieniowania, więc jest w 100% bezpieczne. Już po 10 minutach kobieta otrzyma wynik badania w aplikacji mobilnej wraz z indywidualnym planem kolejnych wizyt. W przypadku uzyskania niepokojącego wyniku, obraz analizowany jest przez lekarza radiologa, który zarekomenduje dalsze postępowanie. Badanie za pomocą AILIS jest bezdotykowe, a związku z tym nie uciska i nie kompresuje piersi.

 

Nikt nie dotyka kobiety, jej potrzeba intymności spotyka się z szacunkiem, a jednocześnie tak precyzyjnie jak nigdy jest poinformowana o stanie swojego zdrowia.

 

 

To innowacja w zakresie metod dedykowanym kobietom z gęstymi piersiami.

 

AILIS wykrywa anomalie w bardzo wczesnej fazie zmian nowotworowych w gęstych piersiach. Technologia Parametric Dynamic Imagining (PDI) wzbudza określony przepływ energii cieplnej w tkankach m.in. obrazując ich ukrwienie. Dzięki temu wykorzystując algorytmy sztucznej inteligencji jesteśmy w stanie odróżnić tkankę zdrową od nowotworowej nawet w bardzo gęstych piersiach i wykryć wczesne oznaki świadczące o rozwoju zmian nowotworowych.

 

 

 

AILIS breast cancer prediction technology

 

 

AILIS to czas

 

W przypadku chorób nowotworowych ważna jest każda minuta. W AILIS doskonale to rozumiemy, dlatego czas uzyskania wyniku z AILIS to tylko 10 minut. W przypadku mammografii ten okres to ok. 8 tygodni. 8 tygodni niepewności i czekania.

 

AILIS także zaproponuje kobiecie termin kolejnego badania – uwzględniając spersonalizowane prognozy ryzyka zachorowania. W przypadku niepokojącej diagnozy sama udzieli dalszych wskazówek.

 

I co bardzo ważne – koszty

 

AILIS to zdecydowanie niższe koszty diagnozy – z AILIS lekarz radiolog analizuje tylko te przypadki, gdzie jest wysokie prawdopodobieństwo nowotworu piersi. W pozostałych sytuacjach stosowana jest sztuczna inteligencja do analizy wyników. Co oznacza, że z odpowiednimi kosztami kobieta musi się liczyć tylko w koniecznych przypadkach.

 

AILIS może milionom kobiet na świecie dać coś, czego nie można kupić, ani wypracować. To czas. Czas z bliskimi, czas na radości, podróże, ale i czas na porażki, bo takie jest życie. A życie to po prostu czas.

 

 

Zobacz jak przebiega badanie piersi w prototypie urządzenia AILIS

 

 

Prototype AILIS - Breast cancer prediction technology

w kategorii: 
AILIS Redakcja

Masz pytania? Napisz do nas!

Sprawdź naszą ofertę inwestycyjną

*Proszę wypełnić wszystkie pola prawidłowo

Wiadomość wysłana. Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, zwykle odpowiadamy w ciągu 24h.