AILIS z nagrodą „Innowator ESG”

zdjęcie z wręczenia nagrody Innowator ESG

Nasz startup AILIS został wyróżniony Złotą nagrodą, zdobywając tytuł „Innowatora ESG 2023” w kategorii „Społeczeństwo”.  Przyznaje ją  Stowarzyszenie ESG. Uroczysta Gala wręczenia nagród odbyła się w Warszawie w Hotelu Bellotto w dniu 7 grudnia 2023 r. 

Do konkursu zgłoszono rekordową ilość dobrych praktyk, aż 141. Ma on na celu promowanie projektów, organizacji i przedsiębiorstw, które aktywnie działają na rzecz  zrównoważonego rozwoju. Takich, które wywierają pozytywny wpływ na środowisko naturalne, społeczeństwo w wielu aspektach oraz poprawiają transparentność i ład korporacyjny w swoich firmach. Nagrody przyznano w 4 kategoriach: „E” – innowacja w obszarze środowiska, „S” – innowacja w obszarze społecznym, „G” – innowacja w obszarze ładu korporacyjnego oraz „start-up”.

 

AILIS doceniono za wkład w ratowanie zdrowia i życia kobiet. Kapituła konkursu oceniała nie tylko same zgłoszone projekty, ale m.in. poziom ich innowacyjności i wpływu całej organizacji na środowisko, pracowników i społeczności.

 

Wszyscy nagrodzeni: lista

 

w kategorii: 

Masz pytania? Napisz do nas!

Sprawdź naszą ofertę inwestycyjną

*Proszę wypełnić wszystkie pola prawidłowo

Wiadomość wysłana. Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, zwykle odpowiadamy w ciągu 24h.