BI-RADS 4b, 4c, 5. Masz podejrzenie raka piersi? Zgłoś się na nowe badania

W Galerii Kazimierz w Krakowie w ramach procesu oceny klinicznej prowadzone są badania piersi nową metodą. Obecnie do udziału w badaniach przede wszystkim mogą się zgłaszać kobiety z podejrzeniem nowotworu piersi. Jeśli USG, mammografia lub rezonans wykazały wynik BI-RADS 4b, 4c lub 5 można zbadać tą metodą. 

 

 

Badanie AILIS – na czym polega?

 

AILIS to połączenie autorskiej technologii parametrycznego obrazowania dynamicznego z modułem analitycznym, wykorzystującym algorytmy sztucznej inteligencji i telemedycynę.  To pierwsza na świecie  metoda diagnostyczna, która ma umożliwić rozpoznanie raka piersi na wczesnym etapie. To innowacja na rynku badań, która jest w fazie oceny klinicznej.

 

Badanie w urządzeniu AILIS jest bezbolesne, komfortowe, bezpieczne (bez promieniowania) i trwa zaledwie 5 minut. Całość procedury wraz z diagnozą trwa 15 minut. AILIS posiada własny algorytm gęstości piersi, który koreluje z gęstością piersi u kobiet i personalizuje diagnozę dla każdej z nich.

 

 

2 etapy badań

 

Pierwszy etap prowadzonej oceny klinicznej to eksperyment medyczny. Jego celem jest nauka algorytmów sztucznej inteligencji, dlatego kobiety, które zgłoszą się do badań nie tylko będą mogły skorzystać doświadczenia badania nową metodą, ale pomogą w jej rozwoju i wdrożeniu.  

 

Drugi etap – badań klinicznych – będzie miał na celu ocenić skuteczność nowej metody, czyli jej czułość i swoistość.  Eksperyment medyczny  prowadzony jest w 2023 roku, będzie kontynuowany jeszcze w przyszłym roku, a badania kliniczne rozpoczną się po nim.

 

 

Masz wynik BI-RADS 4b, 4c, 5? Zgłoś się 

 

Dodatkową korzyścią dla kobiet, które się zgłoszą na badania w ramach eksperymentu medycznego będzie usg i mammografia, ewentualnie rezonans magnetyczny (w zależności od wskazań lekarza).

 

Niezwykle cenne powinny być także półgodzinne konsultacje z lekarzem Mateuszem Górskim, spejalizującym się w diagnostyce i leczeniu nowotoworów piersi, który  wyjaśni wszelkie pojawiające wątpliwości, udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.  Możliwy jest też, po zgłoszeniu takiej potrzeby, transport w obrębie Krakowa np. do miejsca wykonywania USG czy mammografii.

 

 

Zapisy na badania odbywają się poprzez stronę: www.ailiscare.com/badania

 

w kategorii: 

Masz pytania? Napisz do nas!

Sprawdź naszą ofertę inwestycyjną

*Proszę wypełnić wszystkie pola prawidłowo

Wiadomość wysłana. Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, zwykle odpowiadamy w ciągu 24h.