AILIS współpracuje z Mercedes-Benz Zasada Automotive

Mercedes dla AILIS

AILIS rozpoczyna współpracę z Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, w ramach której będzie organizowanych szereg przedsięwzięć na rzecz kobiet – w trosce o ich zdrowie i bezpieczeństwo.  Wspólne działania realizowane będą m.in. w związku z rozpoczynającymi się badaniami  systemu AILIS. 

 

AILIS troskę o kobiety ma wpisaną w DNA firmy. Od początku budowania innnowacyjnej metody wczesnego wykrywania raka piersi przyświeca jej cel, by zmniejszać zachorowalność na tę chorobę. Obie marki łączy technologia tworzona dla kobiet i współtworzona przez nie, dlatego pod takim hasłem planowana jest  realizacja wspólnych inicjatyw kierowanych do kobiet.


 Razem dla kobiet

 

Projekt AILIS wpisuje się w społeczną misję marki Mercedes-Benz, która konsekwentnie, od wielu lat wspiera kobiety na wielu płaszczyznach. – Współpraca odegra znaczącą rolę w tworzeniu pozytywnej przyszłości dla kobiet. Naszym celem jest, aby każda kobieta na świecie mogła przebadać piersi bez bólu i szkodliwego promieniowania, ale także monitorować ich stan, bez względu na pochodzenie, miejsce zamieszkania lub wykonywany zawód. Dziś jesteśmy u progu rewolucji technologicznej, która dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji będzie w stanie wykryć niepokojące zmiany w piersiach na bardzo wczesnym etapie, gdy możliwość wyleczenia jest bardzo wysoka. W ten sposób chcemy, by kobiety przestały się bać raka piersi, a skupiły się na monitorowaniu stanu ich zdrowia – mówi Michał Matuszewski CEO AILIS.

 


 

Zaangażowanie Mercedes

 

123 lata temu, imię 11-letniej wówczas dziewczynki stało się wyrazem miłości do motoryzacji i nazwą pierwszej na świecie marki pojazdów luksusowych. Sobiesław Zasada Automotive od wielu lat wspiera kobiety m.in. poprzez adaptację na lokalnym rynku inicjatywy „She’s Mercedes”. She’s Mercedes to ucieleśnienie idei łączącej kobiety w dążeniu do doskonałości, dążeniu do pójścia naprzód i osiąganiu sukcesów zarówno na polu prywatnym,  jak i zawodowym.

Projekt ‘She’s Mercedes’ to również zaangażowanie w edukację i profilaktykę prozdrowotną. Wyrazem tego zaangażowania jest teraz, przekazanie przez Sobiesław Zasada Automotive do użytkowania na potrzeby badań klinicznych AILIS samochodu Mercedes-Benz GLS. Samochód ten będzie służył kobietom zainteresowanym udziałem w badaniu.Techologia AILIS

 

Mercedes jako jedyna marka motoryzacyjna, nie tylko nosi imię kobiety, ale i aktywnie działa na rzecz wzmocnienia pozycji kobiet we współczesnym świecie, realizując projekt „She’s Mercedes”. Duże grono naszych klientów to kobiety, a w strukturach naszej spółki pracuje ich ponad 150, dlatego tym bardziej jako największa sieć dealerska Mercedes-Benz z przyjemnością wspieramy projekt AILIS, którego technologia może uratować życie wielu kobiet. Rak piersi nie patrzy bowiem na wiek czy status społeczny – niszczy plany wielu kobiet na przyszłość, odbierając im szansę na to, by mogły podążać za swoimi marzeniami i je realizować. Mamy nadzieję, że dzięki technologii AILIS to się wkrótce zmieni. Czujemy się społecznie odpowiedzialni i dlatego chcemy wpierać nowe technologie, które mogąuratować coś co mamy najcenniejszego – życie. – mówi Barbara Bednarczyk, Szef Marketingu – przedstawiciel Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.


 

 

 

O Zasada Automotive

Spółka Sobiesław Zasada Automotive należy do jednej z najstarszych i największych grup kapitałowych w Polsce – Grupy Zasada. Skupia ponad 30 spółek w branżach: motoryzacyjnej, deweloperskiej, produkcyjnej i lifestylowej działających zarówno na rynku polskim, jak i na wielu rynkach europejskich.


 

 

 

 

w kategorii: 

Masz pytania? Napisz do nas!

Sprawdź naszą ofertę inwestycyjną

*Proszę wypełnić wszystkie pola prawidłowo

Wiadomość wysłana. Dziękujemy za skorzystanie z formularza kontaktowego, zwykle odpowiadamy w ciągu 24h.